Antioksidantu etalons

24. jan. 2018

Dihidrokvercetīns (DHQ, taxifolin) ir antioksidantu etalons un brīnumaina dabas radīta dāvana. DHQ molekula darbojas šūnu membrānu līmenī. DHQ antioksidanta īpašības ievērojami pārsniedz labi zināmo vitamīnu A, C un E, kā arī lielāko daļu populārāko un labi zināmo antioksidantu spējas. 

Antioksidanta spēja tiek mērīta ar ORAC skaitli. Vitamīniem, ekstraktiem un tīrām vielām ORAC skaitli nosaka uz 1 gramu.


Lapegles ekstrakts - dihidrokvercetīns, iegūts cilvēku neapdzīvotos, ekoloģiski tīros reģionos no Sibīrijas vai Daurijas lapegles koksnes, saglabājot dabas radīto struktūru un īpašības. 

SIA "Balinvest" uztura bagātinātāja "Larix+C" ražošanā izmanto tikai visaugstākās tīrības dihidrokvercetīnu (98,6 - 99,6%) ar ORAC vērtību 38000 - 64000 µM TE/g. Kopējā dihidrokvercetīna antioksidanta ORAC vērtība var sasniegt 104000 µM TE/g.


Atšķirībā no augļiem, ogām, dārzeņiem un citiem dabīgajiem antioksidantiem, kuru sastāvā ir arī kalorijām bagātas uzturvielas, dihidrokvercetīnam, pateicoties tā izcelsmei un īpaši augstajai tīrības pakāpei, kaloriju vērtība ir “0”.

DHQ molekula "strādā" gan pati, saistot kaitīgos brīvos skābekļa radikāļus, gan sinerģiski palielina organismam tik nepieciešamo A, C un E vitamīnu darbības efektivitāti. 

Dihidrokvercetīns un tā vērtīgās īpašības ir atklātas vairāk kā pirms pusgadsimta un pētītas gandrīz visās vadošajās zinātnes lielvalstīs. 

Šobrīd visplašākā un aptverošākā informācija pardihidrokvercetīna īpašībām un izmantošanu gan dziedniecībā, gan visdažādākajās tautsaimniecības nozarēs pieejama Flavomix Ltd interneta vietnē, ko vada, iespējams, zinošākais cilvēks par dihidrokvercetīna pielietošanu- ārsts, medicīnisko zinātņu kandidāts- 

Igors Nikolajevičs Borisovs


  • GROUPE MICHEL IDERNE, ārsts- konsultants,
  • FLAVOMIX Ltd. ģenerāldirektora vietnieks,
  • TAXIFOLIA Ltd. komercdirektors,
  • FLAVIT, AS ZPF, direktoru padomes loceklis 

Jaunākie ieraksti

21. jan. 2021

Jauni Sibīrijas papegles produkti Tavai labsajūtai

13. dec. 2020

LarixC Taxifolin un elpošana

7. apr. 2020

Makrobiotiskā pretvīrusu pārtika

22. mar. 2020

Kā aizsargāt sevi un tuviniekus?

27. feb. 2020

DIHIDROKVERCETĪNS PĀRTIKAS PRODUKTOS EIROPĀ

25. mai. 2018

Privātums

27. mar. 2018

Dihidrokvercetīns - Eiropas savienības pārtikas apritē

Papildus saturs

Šeit var ievadīt papildus saturu. Ja papildus satura nav, tad šo bloku var noslēpt, nospiežot uz ikoniņas augšējā stūrī.

Jauni Sibīrijas papegles produkti Tavai labsajūtai

21. jan. 2021, Nav komentāru

Piedāvājam divus jaunus Sibīrijas lapegles uztura bagātinātājus, kas stiprinās Tavu imunitāti, aizsargās pret vīrusiem un ātrāk atjaunos Tavu organismu pēc fiziskām un garīgām pārslodzēm, saslimšanām un noguruma:

 

LarixC Taxifolin. Sibīrijas lapegles dihidrokvercetīns. pulveris 10 g. Dienas deva 100-200mg.