Jauni Sibīrijas papegles produkti Tavai labsajūtai

21. jan. 2021, Nav komentāru

Piedāvājam divus jaunus Sibīrijas lapegles uztura bagātinātājus, kas stiprinās Tavu imunitāti, aizsargās pret vīrusiem un ātrāk atjaunos Tavu organismu pēc fiziskām un garīgām pārslodzēm, saslimšanām un noguruma:

 

LarixC Taxifolin. Sibīrijas lapegles dihidrokvercetīns. pulveris 10 g. Dienas deva 100-200mg.

LarixC ARG. Sibīrijas lapegles arabinogalaktāns. Pulveris 120 g. Dienas deva 3-6 g.

LarixC Taxifolin

Šodien arvien vairāk un vairāk uzdodam jautājumus sev un pārējiem- kā aizsargāt sevi no vīrusu infekcijas, kā aizsargāt savus tuviniekus? Par dažādām aizsardzības metodēm tiek stāstīts visa veida mēdijos. Oficiālajos un personiskajos. Arī viedokļi ļoti atķiras par imunitātes celšanu, saglabāšanu vai tās spēju palīdzēt izvairīties no saslimšanām. Par cik mēs nodarbojamies ar Sibīrijas lapegles ekstraktu- Dihidrokvercetīna un arabinogalaktāna izplatīšanu Eiropā, vēlējāmies padalīties ar savu partneru pieredzi. Mūsu partneris

ir Krievijas ārsts un zinātņu kandidāts, kurš jau vairāk kā 15 gadus nodarbojas ar Sibīrijas lapegles produktu popularizēšanu un izplatīšanu. 

DIHIDROKVERCETĪNS PĀRTIKAS PRODUKTOS EIROPĀ

27. feb. 2020

AR TAKSIFOLĪNU BAGĀTS EKSTRAKTS (DIHIDROKVERCETĪNS) PĀRTIKAS PRODUKTOS EIROPĀ

Eiropas Savienības Oficiālajā Vēstnesī 2018.gada 21.martā publicēta KOMISIJAS ĪSTENOŠANAS REGULA (ES) 2018/461 ar ko atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes Regulai (ES) 2015/2283 atļauj kā jaunu pārtikas produktu sastāvdaļu lietot ar taksifolīnu bagātu ekstraktu (Dihidrokvercetīnu)


Ko Eiropas savienības regula par Dihidrokvercetīna izmantošanu pārtikas produktos dod iedzīvotājiem?

Veselīgāka pārtika, jo ķīmiskie konservanti var tikt aizstāti ar dabas radītu bioflavonoīdu, kas ne tikai pagarina pārtikas produkta glabāšanas laiku, bet uzlabo tā biopieejamību un kvalitāti. Ar taksifolīnu bagāts ekstrakts aizkavē brīvo radikāļu attīstību un samazina to kaitīgo iedarbību uz organismu. 

Ko jaunā Eiropas savienības regula (ES) 2018/461 dod pārtikas ražošanas uzņēmumiem?

Garāki produkcijas realizācijas termiņi, neizmantojot dārgas tehnoloģijas un ķīmiskos konservantus. Pagarina produktu realizācijas termiņus no 1,5 līdz 4 reizēm, kas īpaši būtiski piena produktiem ar īsu realizācijas termiņu. 

"Regulārs vitamīnu un antioksidantu patēriņš var pagarināt cilvēka dzīvi par 20-25 gadiem"

Linus Pauling (Nobela prēmija ķīmijā 1954. gadā un Nobela miera prēmija  1962. gadā)Kādu ar taksifolīnu bagātu ekstraktu izmantot kā dabīgo konservantu pārtikas ražošanā? 

Piena produktos visefektīgāk ir izmantot ar taksifolīnu bagātu ekstraktu ar tīrības pakāpi 92% vai 94%. Īpaši svarīgi lai tas būtu monomērs un paredzēts pārtikai. Vienlīdz svarīga ir tā attīrīšanas metode. Kvalitatīvu Dihidrokvercetīnu (ar taksifolīnu bakātu ekstraktu) iegūst ekstracijas ceļā no Sibīrijas vai Daurijas lapegles koksnes, izmantojot pārtikas spirtu un tīru dzeramo ūdeni.  

Lasīt tālāk »

Privātums

25. mai. 2018

Cien./God. klienti, 


2018.gada25.maijā stājas spēkā Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula).


Darām Jums zināmu, ka mēs cienām Jūsu privātumu un rūpējamies par Jūsu personas datu apstrādes atbilstību normatīvo aktu prasībām. Jūs varat droši uzticēt mums savus personas datus.


Mēs esam atjaunojuši savu privātuma politiku. Aicinām Jūs iepazīties ar to mūsu mājas lapā šeit: http://www.balinvest.lv/noteikumi/privatuma-politika/

Larix+C

Eiropas Komisija ir apstiprinājusi Dihidrokvercetīna (Taxifolin) ar nosaukumu: "AR TAKSIFOLĪNU BAGĀTS EKSTRAKTS" izmantošanu Uztura bagātinātājos. 


Atļautais pielietojums: 

Pārtikas kategorija

Maksimālās devas

Uztura bagātinātāji, kā definēts Direktīvā 2002/46/EK, izņemot uztura bagātinātājus zīdaiņiem, maziem bērniem, bērniem un pusaudžiem, kas jaunāki par 14 gadiem

100 mg dienā

Dihidrokvercetīns pārtikas rūpniecībā

20. aug. 2017

Saskaņā ar Eiropas savienības Pārtikas drošības aģentūras (EFSA) atzinumu, Dihidrokvercetīns (Taxifolin) ir drošs un izmantojams kā piedeva pārtikas produktos, pirmām kārtām bezalkoholiskajos dzērienos, jogurtos un šokolādes konditorejas izstrādājumos kā arī uztura bagātinātājos. 

Atzinums publicēts EFSA Journal 2017.gada 14.februārī:  Scientific Opinion on taxifolin-rich extract from Dahurian Larch (Larix gmelinii)

Paredzams, ka tuvākajā laikā Eiropas komisija pieņems gala lēmumu par Taxifolin (dihydroquercetin)  iekļaušanu Jaunās pārtikas (Novel food) sarakstā un to varēs izmantot pārtikas ražošanā kā antioksidantu- dabīgo konservantu. 


Dihidrokvercetīns un sports

28. feb. 2017, Nav komentāru

Gan amatieru, gan profesionālajā sportā arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta sportistu garīgajai un fiziskajai sagatavotībai, izturībai, stresa noturībai un psiholoģijai, vienlaikus nodrošinot pilnvērtīgu sportistu veselību gan aktīvajā sportā, gan pēc aktīvās karjeras noslēguma. 

Polijas 2017.gada Čempioni Standartdejās Dariusz Myćka & Madara Freiberga zin kā ar Larix+C veselīgi un dabiski saglabāt savu ķermeņa spēku treniņu procesā. 

Palielinoties slodzēm svarīgākie priekšnoteikumi sportistu veselībai ir:

- pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs; 

- vitamīni; 

- minerālvielas;

- piedevas fiziskās un garīgās enerģijas atjaunošanai. 

Dihidrokvercetīns - dabas bioflavonoīds ar P vitaminozu aktivitāti un ar tīrības pakāpi 98,6-99,6%, savas aktivitātes dēļ pasaules bioķīmijas zinātnieku aprindās tiek saukts par antioksidantu etalonu. Saskaņā ar prestižās ASV Brunswick laboratories testiem, dihidrokvercetīna kopējā antioksidanta spēja ORAC var sasniegt pat 104000 µM TE/g, bet vidējā ORAC vērtība tiek pieņemta 38000 - 64000 µM TE/g, kas 20- 30 reižu pārsniedz populārāko C un E vitamīnu antioksidanta spēju.

Dihidrokvercetīns: 

- neitralizē kaitīgos brīvo radikāļus;

- attīra organismu līdz šūnu membrānu līmenim; 

- uzlabo asinsriti vissīkāko kapilāru līmenī, kas nodrošina visa organisma attīrīšanos no kaitīgajām vielām;

- stimulē cilvēka fiziskās un garīgās enerģijas ātrāku atjaunošanu. 

Vistīrākais Dihidrokvercetīns ir uztura bagātinātāja “Larix+C” sastāvā, kas  izstrādāts, pamatojoties uz ārvalstu zinātniskiem testiem sportistu fizisko spēju un izturības palielināšanai. 

“Larix+C”  mērķi:

- palielināt sportistu izturību pie ekstremālām slodzēm;

- palielināt muskuļu tonusu;

- paātrināt sportistu fizisko un garīgo spēku ātrāku atjaunošanos pēc paaugstinātas treniņu  un sacensību slodzes.  

“Larix+C” nav zāles un neviena no sastāvā esošajiem ekstraktiem un vielām nav iekļautas Pasaules antidopinga kodeksa Aizliegto vielu un metožu 2016.gada sarakstā. 

“Larix+C” sastāvā arī Ziemeļeiropas klimatiskajos apstākļos īpaši nepieciešamais selēns un C vitamīns, kā arī Sibīrijas lapegles arabinogalaktāns - prebiotiķis, diētisko šķiedrvielu avots, kas labvēlīgi iedarbojas cilvēka organismā, veicot t.s. „labo” jeb vērtīgo zarnu trakta baktēriju, pirmām kārtām - bifido un laktobaktēriju, selektīvu stimulāciju.

Lai arī uztura bagātinātāja “Larix +C “ un tā sastāvdaļu lietošanā nav novērotas blakusparādības, pirms lietošanas sportā un lietošanas laikā ieteicams konsultēties ar ārstu - speciālistu.


Larix+C novērtēja un uzsāka lietot arī viena no populārākajām Latvijas sporta komandām kā arī sportisti individuālajos sporta veidos.


Uztura bagātinātājs Larix 50+C tirdzniecībā internetā www.balinvest.lv 

Pirmajiem 100 pircējiem bezmaksas piegāde. 

Sibīrijas lapegles dihidrokvercetīns (98%) un arabinogalaktāns ar selēnu un C vitamīnu

Dihidrokvercetīns (dabas bioflavonoīds) un arabinogalaktāns iegūts no Sibīrijas lapegles koksnes. Produkts īpaši piemērots biroju darbiniekiem, smagā garīgā un  fiziskā darbā strādājošajiem, transporta darbiniekiem, sportistiem, glābējiem, policistiem, militārpersonām un visiem, kam ikdiena saistīta ar ilgstošām pārslodzēm. 

Pārtikas un Veterinārais dienests 2015.gada 23.decembrī ar Nr.10153 apstiprināja SIA "Balinvest" paziņojumu par Uztura bagātinātāja Larix 50+C ražošanu un laišanu tirgū. 

 

Lasīt tālāk »

SIA "Balinvest" Dihidrokvercitīna, Arabinogalaktāna un Lapegles eļļas ražotāju Izplatītājs

12. okt. 2015

SIA "Balinvest" 2015.gada oktobrī noslēdza Izplatīšanas līgumus ar Krievijas vadošajiem Dihidrokvercetīna ražotājiem: AS Zinātniskā ražošanas firma "Flavit" un SIA "Taxifolia", kuri ražo gan visaugatākās kvalitātes, gan tīrības (līdz 99,6%) dihidrokvercetīnu, gan arabinogalaktānu, gan lapeges eļlu. Visa produkcija tiek iegūta no Sibīrijas lapegles (Larix sibirica) vai Daurijas lapegles (Lárix gmélinii; Larix dahurica) koksnes, kura iegūta ekoloģiski tīrās vietās Sibīrijā un Tālajos Austrumos un ir mežistrādes neizmantojamais atlikums. 

Lasīt tālāk »

Jaunākie ieraksti

21. jan. 2021

Jauni Sibīrijas papegles produkti Tavai labsajūtai

13. dec. 2020

LarixC Taxifolin un elpošana

7. apr. 2020

Makrobiotiskā pretvīrusu pārtika

22. mar. 2020

Kā aizsargāt sevi un tuviniekus?

27. feb. 2020

DIHIDROKVERCETĪNS PĀRTIKAS PRODUKTOS EIROPĀ

25. mai. 2018

Privātums

27. mar. 2018

Dihidrokvercetīns - Eiropas savienības pārtikas apritē

Maksājumi

Mēs pieņemem maksājumus: 

- pārskaitījums uz bankas kontu;

PayPal;

- VISA / mastercard

Dihidrokvercetīns- organisma atjaunotājs

Ķīmiskā formula:  C15H12O7; Molekulmasa: 304,25 

Dihidrokvercetīns ir dabas bioflavonoīds, kas iegūts no  Sibīrijas lapegles koksnes.

Flavonoīdi- augu pigmenti, biežāk sastopamie fenoli, kas iesaistās aisardzībā pret UV, pigmentācijā, slimību izturībā u.c.

Sevišķi augsta antioksidanta spēja, t.i. spēja saistīt brīvos skābekļa radikāļus kuri izraisa izmaiņas cilvēka ķermeņa šūnās, kuras oksidēšanās rezultātā zaudē savas dabīgās īpašības un noveco.

Kontrolējot un ierobežojot kaitīgo oksidācijas reakciju ātrumu:

  • tiek aizkavēti organisma novecošanās procesi;
  • saglabājas un palielinās organisma dabīgās imunitātes spējas;
  • saglabājas organisma veselība mūža garumā.