Privātuma politika.

1. SIA "Balinvest" ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko jūs esat iesniedzis saistībā ar SIA "Balinvest" mājas lapas www.balinvest.lv apmeklēšanu, pakalpojumu izmantošanu un preču iegādi tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. 

 • Nolūki, kādiem var tikt izmantoti izmantoti jūsu personas dati ietver: pakalpojuma sniegšana, preču iegāde, grāmatvedība, identifikācija un autentifikācija, pakalpojumu uzlabošana, saziņa, reklāmas pielāgošana un pētniecība.
 • Iesniedzot savus datus, jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit noteiktajiem datu apstrādes nolūkiem nepieciešamo laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.
 • Savāktie dati tiks izmantoti tikai šeit noteiktajiem datu apstrādes nolūkiem un netiks labprātīgi nodoti trešajām personām, izņemot:  

- ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti; 

- lai izmeklētu un novērstu iespējamus likuma pārkāpumus; 

- lai aizsargātu

SIA "Balinvest"

 tiesības un īpašumu; 

- situācijās, kas saistītas ar apdraudējumu personas veselībai vai dzīvībai.

 • Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

2. Vietne  

(turpmāk - vietne) var ievākt vai saņemt Lietotāja personas datus, kad tiek izmantoti vietnes pakalpojumi.

3. Visi klientu personas dati, kas kļuvuši zināmi SIA “Balinvest” tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā un veicot pirkumus tajā, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju.

4. Ar Tīmekļa vietnes piedāvāto pakalpojumu starpniecību tīmekļa vietnes īpašnieks var ievākt šādus Lietotāja personas datus: vārds, uzvārds, personas kods (piemēram, veicot naudas pārskaitījumu par preci), adrese

ja lietotājs to ir brīvprātīgi norādījis), tālruņa numurs (ja lietotājs to ir brīvprātīgi norādījis), e-pasta adrese. Lietotājs var papildus brīvprātīgi sniegt citus ar lietotāju saistītus datus saistībā ar lietotāja jautājumiem vai komentāriem.

5. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanasprasībām.

6. Lietotāja personas dati tiek ievākti tikai un vienīgi, lai nodrošinātu vietnes sniegtos pakalpojumus un tikai tādā apmērā, kā tas ir nepieciešams šo pakalpojumu sniegšanai.

7. Klientu personas datu iegūšana var notikt šādi:

 • sniedzot kontaktinformāciju (tostarp par Jūsu vārdu, personas personas kodu, pasta adresi, tālruņa numuru, elektroniskā pasta adresi, vēlamo saziņas veidu) mūsu tīmekļa vietnē vai citā vietā;
 • no klienta konta tīmekļa vietnē www.balinvest.lv vai izmantojot sīkdatnes (cookies);
 • veicot pirkumus vai noformējot pasūtījumus tīmekļa vietnē, sniedzot kontaktinformāciju vai saglabājot trūkstošās ziņas, lai minētu vēlamāko pirkuma veikšanas veidu.

8. Dati, kurus mēs varam apkopot par Jums, brīdī, kad Jūs apmeklējat vietni:

 • informācija par Jūsu izmantoto pārlūku;
 • detaļas par Jūsu aplūkotajām tīmekļa vietnēm;
 • Jūsu IP adrese;
 • saites, uz kurām esat spieduši, un
 • tīmekļa vietnes, kuras esat apmeklējuši pirms nonākšanas mūsu vietnē.

9. Tīmekļa vietnes īpašnieks izmanto lietotāja personas datus, lai

 • nodrošinātu tīmekļa vietnes sniegtos pakalpojumus;
 • atbildētu uz lietotāju komentāriem vai jautājumiem;
 • diagnosticētu tehniska rakstura problēmas.

10. Mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai apkopotu informāciju par Jums, brīdī, kad Jūs apmeklējat vietni. Sīkdatnes ir faili, kas glabā informāciju Jūsu datora cietajā diskā vai pārlūkā, un tādējādi varam noteikt, ka esat apmeklējis mūsu vietni iepriekš. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums visērtāko Vietnes pārlūkošanu.

11. Tīmekļa vietnē var būt ietvertas saites uz Pakalpojuma sniedzēju uzturētām tīmekļa vietnēm, kuru lietošanas un privātuma noteikumi var būt atšķirīgi no šīs tīmekļa vietnes noteikumiem. Tīmekļa vietnes īpašnieks nav atbildīgs par trešo personu tīmekļa vietņu informāciju vai noteikumiem.

12. Klientam ir tiesības pamatoti pieprasīt, lai viņa personas dati tiktu papildināti, laboti, kā arī lai personas datu apstrāde tiktu izbeigta vai dati tiktu dzēsti

13. Tīmekļa vietnes īpašnieks patur tiesības mainīt šo tīmekļa vietnes lietotāju privātuma politiku jebkurā laikā. Tīmekļa vietnes lietotāju privātuma apliecinājuma izmaiņas ir spēkā ar to ievietošanas brīdi. Pēdējās redakcijas datums tiek precizēts šī dokumenta beigās.

14. Klientam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas dati tiktu papildināti, laboti, kā arī lai personas datu apstrāde tiktu izbeigta vai dati tiktu dzēsti (tiesības tikt aizmirstam).

15. Tīmekļa vietne nepārdod, neiznomā un nemainās ar Lietotāja personas datiem. Tīmekļa vietne var izpaust Lietotāja personas datus vienīgi valsts iestādēm vai citām trešajām personām atbilstoši spēkā esošajai LR likumdošanai.

2021.gada20.janvāra redakcija


Jauni Sibīrijas papegles produkti Tavai labsajūtai

21. jan. 2021, Nav komentāru

Piedāvājam divus jaunus Sibīrijas lapegles uztura bagātinātājus, kas stiprinās Tavu imunitāti, aizsargās pret vīrusiem un ātrāk atjaunos Tavu organismu pēc fiziskām un garīgām pārslodzēm, saslimšanām un noguruma:

 

LarixC Taxifolin. Sibīrijas lapegles dihidrokvercetīns. pulveris 10 g. Dienas deva 100-200mg.